Oakley

Výrobci

Slevy

Prohlédnuté produkty

Sleva! Brýle Oakley RADAR EV Splatter Poseidon / 24K Iridium Zobrazit větší

Brýle Oakley RADAR EV Splatter Poseidon / 24K Iridium

503487.03

Nový produkt

Nástupce modelů Radar a Radarlock s lepším odvětráním a vyšším sklem pro lepší výhled při sportovním posedu.

Více informací

3 890,00 Kč s DPH

-800,00 Kč

4 690,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

  • High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.
  • O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.
  • Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.
  • Unobtainium - patentovaná gumová směs, která je vyjímečně adhezivní i ve vlhkém prostředí. Je použita především na nožičkách rámů a nosních sedlech. Už nezáleží, jak moc jste spoceni, nebo jak moc hýbete hlavou - Unobtainium vám bude brýle spolehlivě držet na nose dokud se je nerozhodnete sejmout vy.
  • Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.
  • Iridiové čočky - na sklech je nanesena velice tenká vrstva iridia v různých barvách, což má za následek další zlepšení optických vlastností skla, zejména snížení účinku prudkého světla. Iridiová vrstva je velmi citlivá, je proto nutné opatrné zacházení.
  • Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).
SKLA
  • 24K Iridium 24K Iridium - propustnost světla 11%, kontrast neutrální

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi